EduGorzów

Zadzwoń +48 733 012 400

Co to za wydarzenie:

Spotkanie autorskie w formie warsztatów z autorką książek „Body Book” oraz „Relation Book” Jolą Lewicką. Autorka poprowadzi niezwykły wykład na podstawie swoich książek w którym będą uczestniczyć słuchacze. Słowa ożyją i nabiorą niezwykłej mocy dzięki metamorfozom, każdy na własne oczy zobaczy zmiany opisane w książce. Część osób z wykładu będzie miało możliwość przejść indywidualną metamorfozę! Każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupienia książki z autografem.

Dla kogo:

Dla wrażliwych kobiet, które od lat nie radzą sobie z ogromem emocji, jakie kumulują się w ich ciałach, oraz wszystkim tym, którzy odcięli swoje ciała, aby nie odczuwać i jedyne z czym mają połączenie to mózg. Dla wszystkich, którzy chcą aby ich ciało było szczęśliwe. Dla czytelników, którzy chcą wniknąć w treść książek „Body Book” i „Relation Book”

Data i miejsce:

19 kwietnia 2024, Gorzów Wielkopolski, Biblioteka Miejska i Wojewódzka

Zarezerwuj miejsce:

Wcześniejsza rezerwacja zapewnia Ci miejsce siedzące oraz możliwość skorzystania z indywidualnej metamorfozy- pośród osób uczestniczących w wykładzie zostanie wybranych ok 18 osób. Wypełnij formularz rezerwacji u dołu strony.

Program warsztatów:

19 kwietnia możesz skorzystać z wydarzenia przedpołudniowego lub popołudniowego:

11:00 Wykład I tura „Twoje ciało może być szczęśliwe”

12:00-15:00 Warsztaty pracy z ciałem i stylizacjami na ok. 18 osobach uczestniczących w wykładzie.

15:00 Wykład II tura „Twoje ciało może być szczęśliwe”

16:00-19:00 Warsztaty pracy z ciałem i stylizacjami na ok. 18 osobach uczestniczących w wykładzie.

Wykładowca:

Jola Lewicka
 
Założycielka, twarz marki, projektantka i dusza Lingerie Li Parie. Jola jest z dużą dozą prawdopodobieństwa osobą, która widziała najwięcej biustów w naszym kraju. Pracując z tysiącami kobiet w przymierzalniach, zobaczyła jak różne są potrzeby – różnych ciał, kobiet w różnym wieku i w różnym momencie życia. Wieloletnie doświadczenie w pracy z międzynarodowymi markami dało jej wiedzę w zakresie designu, materiałów i odwagę tworzenia projektów, które często wyprzedzają swoją epokę. Jola zajmuje się projektowaniem bielizny, ubrań, kostiumów kąpielowych Li Parie oraz osobiście prowadzi kluczowy dla rozwoju firmy „Projekt Ambasadorka”. Jako ekspert brafittingu jest też częstym gościem programów telewizyjnych.

Warunki uczestnictwa:

Konferencja jest bezpłatna. Każdy może z niej skorzystać.

Rezerwacja miejsca na konferencji przez wypełnienie poniższego formularza i otrzymanie potwierdzenia rezerwacji, zapewnia miejsce siedzące oraz możliwość skorzystania z indywidualnej metamorfozy (taką możliwość będzie miało ok. 18 osób uczestniczących w wykładzie). Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Odpowiedź na zgłoszenie otrzymasz najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Organizator:

tutaj logo wojewódzkiej i miejskiej biblioteki

Formularz zgłoszeniowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dziękujemy, zgłoszenie zostało wysłane

Odezwiemy się w przeciągu jednego dnia roboczego.