EduGorzów

Zadzwoń +48 733 012 400

Oferta edukacyjna

Nauka w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych trwa 8 semestrów. Po ukończeniu szkoły można przystąpić do egzaminu maturalnego.

4.7
4.7/5

Wiele specjalizacji do wyboru, które zapewnią ciekawą, pełną wyzwań pracę. Każdy kierunek zakończony jest wręczeniem dyplomu.

4.6
4.6/5

Kierunki zawodowe pozwalające na zdobycie odpowiednich kwalifikacji do pracy na określonych stanowiskach. Każdy kierunek zakończony dyplomem.

4.8
4.8/5

Kwalifikacyjne kursy zawodowe (KKZ) to forma kształcenia zawodowego, dzięki której można zdobyć nowe kwalifikacje lub uzupełnić już nabyte.

4.7
4.7/5

Dla absolwentów branżowych szkół I stopnia. Nauka trwa 2 lata i może zakończyć się egzaminem maturalnym oraz …

4.8
4.8/5

To przestrzeń, która kreuje ludzi chcących być lepszymi  menagerami, liderami poprzez wzmocnienie wewnętrznego potencjału, rozwijanie pewności siebie.

4.6
4.6/5
girl-making-a-video-call-online-on-the-internet-.jpg

Kursy on-line

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna
4.8
4.8/5

Matura w obecnej formie stanowi przepustkę na studia i jest egzaminem, od którego zależy dalsza droga edukacji, dlatego też przywiązujemy bardzo dużą wagę…

4.7
4.7/5

Nie bez powodu język polski uważany jest za jeden z trudniejszych na całym świecie – potwierdzić mogą to nasi uczniowie, dla których największym problemem…

4.6
4.6/5

Ofert szkoleń i kursów unijnych EFS – dofinansowanych z Unii Europejskiej, konkretnie z Europejskiego Funduszu Społecznego, jest wiele. Wykształcić można się…

4.8
4.8/5